Як зареєструватися на сайті Ryanair та знаходити найвигідніші пропозиції – покрокова інструкція

Чи дійсно такий дорогий безвіз, або як дешево дістатися Європи з віддалених регіонів
29.03.2018
Англійська для подорожей: 5 найкращих платформ для вивчення
06.04.2018

Аби отримувати найкращі пропозиції та важливу інформацію про польоти, керувати бронюваннями, зберігати пошукові запити й історію замовлень на сайті Ryanair, спочатку необхідно зареєструватися.

Проте багато користувачів заходять на сайт і просто губляться серед різноманіття банерів, пропозицій, пошукових вікон. Багатьом заважає також незнання англійської.

Але насправді все значно простіше, ніж здається. Аби зареєструватися на сайті, просто натисніть кнопку “Sing Up”.

Після цього перед вами виникне наступна форма, до якої треба ввести адресу вашої електронної пошти та пароль від акаунту на сайті Ryanair. Придумуючи пароль, пам’ятайте, що він має складатися щонайменше з 8 символів, мати щонайменше одну велику літеру (або одну маленьку, якщо всі інші великі) та хоча б одну цифру. Власне, сайт про це вам обов’язково нагадає.

Реєстрацію майже пройдено! Тепер сайт повідомить вам про те, що він надіслав на вашу пошту лист. Тому зазирніть в свою електронну скриньку та знайдіть лист від Ryanair. В ньому ви знайдете посилання, за яким потрібно перейти, аби підтвердити реєстрацію.

Власне реєстрація на цьому майже закінчується. Але не полінуйтесь заповнити свій профіль. В подальшому вам буде легше бронювати квитки, адже більшість інформації підтягуватиметься з профілю й ви не витрачатимете час даремно.

Введіть своє ім’я та прізвище, а також оберіть форму звертання. Нагадуємо, Mr – це містер, тобто “пан”, Mrs – це місіс, себто заміжня “пані”, Ms або місс – це незаміжня “пані”. First name – ім’я, Last name – прізвище.

Введіть свій номер телефону. Для цього спочатку потрібно обрати країну. Потім з’явиться код країни, у віконечку вдрукуйте цифри (вже без +380 – код додався автоматично). Натискаючи кожного разу помаранчеву кнопку “Save and continue”, ви зберігаєте інформацію та переходите до наступного кроку.

Далі у переліку, що випадає, виберіть громадянство (nationality). У нашому випадку – Ukrainian.

У наступному кроці вам потрібно буде ввести дату народження.

Тепер ви можете продовжити редагувати ваш профіль та додавати тих, хто літатиме разом з вами (чоловік або дружина, діти, батьки, інші родичі, друзі, бізнес-партнери тощо). Натиснувши синю кнопку “Add a companion”, ви перейдете до форми введення даних своїх супутників.

Кнопка “Edit” дозволить вам відредагувати введені дані, а “Add document” відкриє форму додавання паспортних даних (їх ви будете так чи інакше вносити при купівлі квитка).

Отож, реєстрацію закінчено. Перейдімо до пошуку вигідних пропозицій. Зробити це можна трьома способами.

1. Здійснювати пошук вручну за напрямками, які вас цікавлять. Цікавий факт: ціни на квитки за одним і тим самим напрямком можуть змінюватися в десять разів просто  на наступний день від обраної дати польоту. Тому, якщо ви не вкрай прив’язані до дати, після введення напрямку “From” і “To”, а також дат та натискання помаранчевої кнопки “Let’s go!”, погортайте вильоти вліво-вправо, аби знайти найвигідніші ціни.

2. Чекати листи від компанії. Розсилки дійсно бувають нав’язливими. Але у випадку, коли ви шукаєте вигідну пропозицію, вони можуть бути дуже корисними. Відтак Ryanair сповіщатиме вас про акції, знижки та розпродажі квитків.

3. Британська, італійська, іспанська та німецька версії сайту мають пропозиції “Cheap flights” (або відповідно Voli, Vuelos чи Billigflüge). Тут публікуються найнижчі ціни з та до міст Об’єднаного Королівства, Італії, Іспанії, Німеччини. Ціни бувають дійсно смішні. Тому, якщо ви, наприклад, плануєте подорож до Барселони, чому б звідти не відправитись ще й на Івісу за 6,11 євро?

Аби перемикатися між версіями сайту, натисніть кнопку з прапором у верхньому правому кутку та оберіть відповідну країну.

Потім просто прокрутіть сайт до самого низу та в четвертій колонці знизу шукайте відповідні пропозиції.

Сайт переправить вас на одну з таких сторінок.

Лишається тільки обрати, оплатити та насолоджуватися подорожами!

Comments are closed.