Як швидко випрати речі в Кракові між пересадками

Найбагатша країна світу – Катар – тепер безвізова для українців
21.03.2018
Транспорт Копенгагена: різниця між Copenhagen Card, City Pass, Single ticket
23.03.2018

Краків – не тільки красиве європейське місто, а й великий транспортний хаб, в якому зручно робити пересадки на автобусні та авіарейси. Очевидно через це там досить легко можна знайти необхідні для мандрівників сервіси. Звичайно, якщо знати про їх існування.

В одній з кількатижневих подорожей ми мали невеличку проблему: потрібно було просто випрати рушники. Часу було не так багато, адже в Кракові ми довго не затримувалися – мали лише здійснити пересадку там.

На щастя, автовокзал Кракова сьогодні розміщений впритул до великого торгового центу – Galeria Krakowska. Окрім великої кількості магазинів і кав’ярень, тут можна знайти різноманітні сервіси.

Саме там ми знайшли пральню, де за невеликі кошти всього лише за дві години нам випрали рушники. Знаходиться вона в 225 локації, на 1-му поверсі (зауважте, що в Galeria Krakowska є також -1 та 0 поверхи). В інтернеті ми знайшли різні відгуки про цю пральню, серед яких і негативні, проте наш досвід був цілком позитивним. Тому будьте уважні й зважуйте своє рішення.

Порада дійсна для багатьох великих торговельних центрів у Європі. Але обов’язково уточнюйте, скільки часу знадобиться для прання або хімчистки, аби розрахувати час і зрозуміти, чи це саме те, що вам потрібно.

 

 

Comments are closed.