Wizz Air відновить роботу української “дочки” та створить 6000 робочих місць

Як вижити в Копенгагені бюджетному туристу
03.11.2018
Розважаємось в дорозі, зберігаємо спогади та презентуємо Україну закордонним друзям
28.11.2018

У компанії Wizz Air, яка є провідним лоукост-перевізником в Україні, розповіли, що Президент України Петро Порошенко та головний виконавчий директор Wizz Air Йозеф Вардаді зустрілися для обговорення можливого відновлення і відкриття Wizz Air Ukraine. Про це йдеться на сайті компанії.

Wizz Air Ukraine створить в Україні створить широку мережу, що дозволить запустити перельоти за лоукост тарифами, інвестуючи понад 2,5 мільярда доларів США через розгортання флоту до 20 нових бортів Airbus A320/321 на низці операційних баз в Києві та регіональних центрах. Таким чином компанія планує створити умови для перевезення близько 6 мільйонів пасажирів на рік до 2025 року.

Сторони обговорили законодавчі, регулюючі та економічні умови, які мають важливе значення для остаточної розробки довгострокової стабільної бізнес-пропозиції. Wizz Air Ukraine підніме українську авіабудівну галузь, забезпечивши високооплачувану та якісну туристичну інфраструктуру для мільйонів українців та людей, які бажають відвідати Україну. Крім того, Wizz Air Ukraine створить прямо чи опосередковано близько 6000 робочих місць і значним чином сприятиме економічному процвітанню, розвитку туризму та сфери послуг. На основі зустрічі та розуміння вищезазначених умов компанія Wizz Air Ukraine має намір стати ліцензованою українською авіалінією вже в наступному, 2019-му, році.

З цього приводу Президент України Петро Порошенко прокоментував: “Я дуже задоволений рішенням повернутися в Україну. Я вірю, що це дуже символічне рішення, яке характеризує зміни, які відбулися в Україні протягом останніх чотирьох років. Той факт, що компанія Wizz Air готова прийняти рішення про відновлення діяльності своєї дочірньої компанії, сплачувати податки в Україні, тримати тут борти, які материнська компанія поверне до дочірнього підприємства, – значно покращить ефективність співпраці компанії з владою. Наші зустрічі доводять, що двері України відкриті для компанії, і що наша співпраця буде плідною».

Йозеф Варді, виступаючи у Києві, сказав: “Україна завжди була і залишається дуже важливим ринком для Wizz Air. Починаючи з 2008 року, коли авіакомпанія почала працювати в країні, ми здійснили перевезення 7 мільйонів пасажирів на наших маршрутах в Україну та з України, ставши таким чином провідним лоукост-перевізником на ринку. Демонструючи нашу прихильність до України та реагуючи на сильний попит споживачів, компанія Wizz Air готова збільшити свої інвестиції в країні на найближчий термін. Це може включати перезапуск української дочірньої компанії Wizz Air Ukraine, за умови, що ми знайдемо необхідну підтримку з боку національних органів влади. Наша головна мета – запропонувати нашим українським клієнтам більше можливостей для доступних подорожей по Європі та за її межами».

Comments are closed.