Всього 35 хвилин і 80 гривень: експрес до “Борисполя” запустять у листопаді

Безвіз із ЄС успішно працює понад рік: Ryanair здійснив свій перший рейс з України
04.09.2018
Літак Ryanair здійснив перший виліт зі Львова
30.10.2018

Залізничний експрес з Києва до міжнародного аеропорту “Бориспіль” розпочне роботу уже в листопаді. Про це повідомив у Twitter Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, тестуючи новий експрес, передає Укрінформ.

“Їдемо залізничним експресом до аеропорту “Бориспіль”. У лютому – проект, у травні – початок робіт, у жовтні – тестовий пуск рухомого складу. В листопаді початок роботи експресу”, – написав він.

За словами Гройсмана, пасажиропотік через аеропорти України за 9 місяців цього року склав понад 15 млн осіб. Очікуваний показник на кінець року – 20 млн, тому залізничне швидкісне сполучення столиці з аеропортом надзвичайно важливе.

“Бориспіль” – найбільший аеропорт країни, і дістатися до нього тепер можна швидко, без заторів, всього за 35 хвилин і 80 гривень”, – зазначив він.

Разом з Прем’єр-міністром новий експрес до аеропорту тестують також міністр інфраструктури Володимир Омелян та в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

Як повідомляв Укрінформ, 22 жовтня в. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов показав новий експрес Київ-Бориспіль, який буде курсувати з Центрального вокзалу до Міжнародного аеропорту “Бориспіль”. Загалом таких рейкових автобусів буде п’ять, чотири з них курсуватимуть на маршруті Київ-Пасажирський – Бориспіль-аеропорт, один буде в резерві.

Експрес до аеропорту “Бориспіль” / Фото: @VGroysman

Будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення між Києвом і аеропортом “Бориспіль” буде завершено до 1 грудня.

Згідно з проектом будівництва, лінія буде прокладена від вокзалу “Київ-Пасажирський” через станцію “Видубичі” до терміналу D аеропорту “Бориспіль”.

Comments are closed.