Володимир Омелян та Юліуш Коморек знову заговорили про прихід Ryanair в Україну

“Поховайте та вставайте…” – Шевченко в Тбілісі
09.02.2018
В прес-службі Ryanair прокоментували слова Коморека
15.02.2018

Розмови про Ryanair в Україні не припиняються з тієї пори, як у лютому 2017 року вповноважені представники компанії та члени Уряду оголосили про високу ймовірність приходу компанії в Україну.

Разом з тим, відміна вже затверджених рейсів і повернення куплених українцями квитків стали чи не найбільшим розчаруванням минулого року.

Однак, вже на початку 2018 року Міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв’ю телеканалу ZIK заявив:

«З Ryanair ми вже на фінальному етапі переговорів. І, я сподіваюсь, що її прихід відбудеться в січні-лютому. Є технічні моменти, які ми завершуємо, але загалом все добре. У нас не було поступок, порівнюючи з тими позиціями, які ми мали минулого року».

Крім того, гість програми розповів, що насправді минулого року переговори з Ryanair проходили дуже легко, але були дуже сильні намагання їх зірвати.

«Мені шкода, що минулого року вони зупинилися, бо українці вже з вересня 2017 року могли абсолютно дешево літати в ЄС як зі Львова так і з Києва. Я вірю 2018-й буде роком лоукостів.

Я переконаний, що ця та інші компанії будуть літати в та з України, бо це не лише зручно для українця, це зручно для іноземного туриста, який полетить і залишить тут свої гроші», – відзначив пан Омелян.

Розуміємо, що, коли мова йде про “січень-лютий”, то варто говорити не про захід компанії в Україну до кінця зими, а, про те, що в цей термін має бути озвучено відповідне рішення.

Власне, саме це довгоочікуване рішення було озвучене вчора, 14 лютого, Юліушем Комореком, членом Ради Директорів Ryanair в інтерв’ю для польського видання fly4free.pl.

Зокрема, пан Коморек зазначив, що найбільш реальним виглядає початок роботи Ryanair в Україні з осені 2018 року. Для ознайомлення з відповідним матеріалом мовою оригіналу перейдіть за посиланням вище.

Зауважимо, минулого року розмови про прихід Ryanair розпочались за подібним сценарієм: анонс від Міністра Володимира Омеляна та відповідне підтвердження від Юліуша Коморека. Сподіваємося, цього разу запуск рейсів з України буде вдалим.

 

Comments are closed.