В Україні дали старт масштабній модернізації залізничної транспортної інфраструктури

Міністерство інфраструктури України за підтримки партнерів запускає проект транспортних інновацій HypeUA, – Володимир Омелян
22.02.2018
Самостійна подорож до Чорногорії. Частина 1: Як дістатися
02.03.2018

23 лютого став історичним днем для ПАТ «Укрзалізниця» та України.Таку думку висловили керівник транспортного підприємства Євген Кравцов та прес-служба Посольства США в Україні.

“Ми підписали Угоду, яка дає старт масштабній модернізації залізничної транспортної інфраструктури,” – повідомив пан Кравцов на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Рамкова Угода загальною вартістю до 1 млрд доларів США між УЗ та світовим технологічним лідером американською корпорацією “Дженерал Електрік” – це довгострокова співпраця.

15-річна угода передбачає виробництво до 225 нових та модернізацію до 75 старих магістральних дизельних локомотивів зі значним ступенем (до 40%) локалізації в Україні.

“Я хочу подякувати, в першу чергу, залізничникам – за якісну роботу.

Я щиро вдячний за підтримку Президенту Петро Порошенко, Прем’єр-міністру Volodymyr Groysman, міністру Volodymyr Omelyan, Послу США в Україні Йованович, Мари, керівництву GE і всім причетним до підписаного історичного документу. Це наша спільна робота, яку ми зробили за максимально стислі терміни.

Перші локомотиви чекаємо вже цієї осені,” – зазначив Євген Кравцов.

 

Відповідна інформація з’явилась і на сторінці Посольства США в Україні: “Історичний момент: GE Transportation підписали з Україною рамкову угоду на $1 млрд, що забезпечить не лише створення сотень робочих місць в Україні та США, а й дозволить Україні отримати сучасні технології та інфраструктуру, що сполучать місцеве фермерство зі світовими ринками.”

Comments are closed.