Копенгаген: Де роздрукувати посадкові талони

Тарас Григорович у Будапешті
05.02.2018
“Поховайте та вставайте…” – Шевченко в Тбілісі
09.02.2018

В Копенгагені ми опинились в ситуації, коли довелося роздруковувати посадкові талони на літак. Більшість лоукост-перевізників беруть додаткову оплату за роздрук посадкового талону. Аби цього уникнути, їх потрібно роздруковувати заздалегідь. За порадою місцевої дівчини відправились до бібліотеки району Норребро.

Публічні бібліотеки розташовані у кожному районі Копенгагена. На власному досвіді ми перевірили бібліотеку в районі Норребро.

Прийшовши до бібліотеки, одразу розпитайте, яким чином можна роздрукувати матеріали, що містяться на вашій електронній пошті. Тутешні працівники допоможуть видрукувати документи.

Для початку вам необхідно буде зареєструватися в бібліотечній системі та сплатити депозит (зазвичай 10 данських крон) зі своєї платіжної картки. Ці операції необхідно зробити на одному з комп’ютерів, розташованих у бібліотеці. Потім знаходите свій документ, відправляєте його до друку. Працівник бібліотеки має сказати вам, до якого принтера вам підійти (зазвичай їх декілька). Потім слідкуєте за інструкціями на екрані принтера і натискайте необхідні кнопки.

З вашого депозиту буде знято 2 данських крони за кожен аркуш формату А4. Депозит залишиться на вашому акаунті, вивести залишок, на скільки нам відомо, неможливо.

Не соромтеся запитати у працівників, якщо ви чогось не розумієте або не знаєте, що робити далі. Зазвичай роздрукувати будь-які матеріали можна з будь-якого носія: флешки, телефона (за наявності USB-кабеля), з вашої електронної адреси.

Відвідавши одну з копенгагенських бібліотек, у вас буде додаткова можливість поринути в повсякденне життя місцевих мешканців та подивитися, де та як вчаться данські студенти.

Роздрукувати квиток, посадковий талон або документи в Копенгагені можна також і в копіювальних центрах. Шукайте той варіант, який пасуватиме саме вам, та сміливо консультуйтеся з місцевими – англійською в Копенгагені володіє чи не кожен.

Comments are closed.