Бюджетний автобусно-залізничний маршрут з’єднав Україну зі Словаччиною та Чехією

Ryanir, Wizzair та інші: що обов’язково потрібно знати про перельоти лоукостами
17.04.2018
Перший рейс Ryanair в Україну буде здійснено на два місяці раніше ніж передбачалося
19.04.2018

Чеський наземний лоукост-перевізник RegioJet з’єднав українські міста Мукачеве та Ужгород зі словацьким Кошице і чеською Прагою. Про це з повідомляє GoGala’s.

Нове сполучення комбінує у собі автобусний транспорт з поїздом RegioJet. На трасі з Мукачева й Ужгорода через Михайлівці до Кошице пасажирів перевозитимуть автобуси партнерських транспортних організацій – «Закарпатєвролінії» і SANYTOUR. У Кошице мандрівники робитимуть пересадку на поїзд RegioJet, який йтиме до самої Праги. Він також зупинятиметься ще у декількох словацьких і чеських містах.

За інформацією компанії, знайти партнерські автобуси буде легко. Вони позначені виразною табличкою з вказаним шляхом і логотипом RegioJet збоку. З Мукачева автобуси від’їжджатимуть від торгового центру «Епіцентр К», а з Ужгорода – від зупинки біля залізничного вокзалу.

Після того, як автобус приїде до Кошице, пасажири зроблять пересадку, перейшовши з автовокзалу на залізничний вокзал і сівши до потяга. Для здійснення вашої пересадки компанія запланувала достатній запас часу. В Празі можна вийти на зупинці в Лібені або аж на центральному вокзалі.

Що стосується ціни, то на квитки за весь комбінований маршрут коштуватимуть від 18,50 євро (сидячі місця). Окрім того є варіанти покращених вагонів, які коштуватимуть дорожче.

Місця в спальних вагонах коштуватимуть 22,1 євро (6-місне купе) та 28,1 євро (3-місне купе). Існує можливість придбати квитки у суто жіноче купе. В ціну квитка включено сніданок.

Ви також можете скористуватися лише автобусом з Мукачево чи Ужгорода до Кошице. Квитки на нього коштують 5 євро.

Компанія RegioJet відрізняється не тільки вкрай помірними цінами, а й комфортабельними умовами в потягах та автобусах. Зокрема, транспорт обладнаний WiFi, розетками, підсвіткою, кондиціонерами, мультимедійними пристроями, якими вільно можуть користуватися пасажири.

Потяги компанії обладнані різними видами купе, серед яких і купе-ігрова кімната для пасажирів з дітьми. На борту автобусів та поїздів пасажирів забезпечують питною водою, кавою, чаєм, пресою. Також є можливість придбати різні перекуски під час подорожі.

Comments are closed.