Баварський квиток: що це таке, як купити та куди завдяки ньому можна поїхати

Найчистіший пляж Чорногорії
15.07.2019
Скандинавський Шевченко: Пам’ятник Кобзареві у Копенгагені
11.08.2019

Німецька залізниця пропонує цікаву з фінансової точки зору пропозицію для всіх, хто хоче подорожувати певним регіоном країни у компанії друзів або рідних. Це групові квитки, дія яких обмежується певною територією і часом.

Вартість квитка для однієї особи коливається від 24 до 35 євро. При цьому за кожну наступну людину, яка буде вписана до квитка, доведеться заплатити лише 7 євро. Максимально в один квиток можна вписати п’ятеро осіб. Є нічні (з 18:00 до 6:00 наступного дня) та денні (з 9:00 до 3:00 наступного дня) квитки – їх вартість відрізняється. При цьому вартість стандартного квитка з пункту “А” до пункту “Б” може бути вищою у декілька разів.

Центральний залізничний вокзал Мюнхена

Користуватися квитком ви можете безліч разів, але лише впродовж зазначеного терміну і пересуваючись визначеною територією. Він підійде для стандартних потягів 2-го класу (за 1-й клас доведеться доплатити) DB, а також для деяких регіональних автобусів. Квитки на швидкісні потяги Intercity (IC, ICE) доведеться купувати окремо.

Регіональні потяги, якими можуть пересуватися власники “Баварського квитка” виглядають, як на цій світлині.

Для прикладу ми візьмемо купівлю і використання квитка, що дозволяє пересуватися Баварією – Bayern Ticket.

Так, ви, наприклад, зможете ранковим потягом з Мюнхена доїхати до містечка Фюссен, звідти – автобусом до замків Нойшванштайн та Хоеншвангау, а потім здійснити зворотну подорож, використавши лише один Баварський квиток. При цьому вам вистачить часу, аби прогулятися середньовічним Фюссеном, відвідати замки і помилуватися альпійськими озерами в їх околицях. Однак зважайте на розклад. Важливо встигнути на останній потяг до Мюнхена, а автобуси пересуваються із затримками.

Сплануйте подорож до Баварії: Легка і вдала подорож до Мюнхена: що необхідно знати

Яка точна вартість Баварського квитка – Bayern Ticket?

Станом на 6 лютого 2019 року денний Баварський квиток на одну людину коштує 25 євро. На двох – 33 євро, на трьох – 39 євро. Чотири особи, чиї імена занесені в Баварський квиток, подорожуватимуть за 46 євро, 5 осіб – за 53 євро на всю групу. Нічні квитки коштують дешевше, квитки у перший клас – дорожче. Актуальну інформацію дивіться на відповідній сторінці офіційного сайту DB.

Як купити Баварський квиток – Bayern Ticket?

Пропонуємо вам переглянути детальну інструкцію з купівлі Баварського квитка у автоматі, спеціально підготовлену редакцією Go Gala’s.

На екрані оберіть найбільш зрозумілу для вас мову. Ми обрали англійську. У переліку пропозицій в правій колонці оберіть “Bayern-Ticket”.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! З часом інтерфейс автоматів з продажу квитків може змінюватися, але алгоритм купівлі проїзного документу залишить приблизно таким самим. Якщо на моніторі ви не знайдете кнопки “Bayern-Ticket”, надписи на кшталт “All offers” (всі пропозиції) або “Find offers” (знайти пропозицію), а вже там обирайте або вводьте “Bayern-Ticket”.

Оберіть кількість осіб, які будуть вписані у квиток. Зауважте, вписувати імена та прізвища вам потрібно буде ручкою в самому квитку. Натисніть червону кнопку “Next”.

Оберіть клас вагону. Ми обрали 2-й. Натисніть червону кнопку “Next”.

Оберіть дату поїздки: сьогодні, завтра, інша дата. Натисніть червону кнопку “Next”.

Більшість туристів не мають накопичувальних карток DB, в такому випадку обирайте “Do not collect”. Натисніть червону кнопку “Next”.

Перевірте інформацію. Якщо необхідно, внесіть зміни, натиснувши кнопку “Change”. Переконайтесь, що ціна вас влаштовує.

Натисніть червону кнопку “Pay”.

Автомат скерує вас на сторінку оплати.

Сплатіть зручним для вас способом. Ми оплатили карткою.

Дочекайтесь завершення платіжної операції. Заберіть картку, якщо ви її використовували.

Заберіть квиток у віконечку автомата.

Не забудьте вписати імена та прізвища всіх пасажирів латинськими літерами – так, як вони записані у закордонних паспортах. Зверніть увагу, після того, як потяг рушить, відбудеться контрольна перевірка квитків. Контролер звірить кількість пасажирів, зазначену в квитку, кількість записаних імен та фактичну кількість пасажирів. Кожен пасажир повинен мати із собою свій закордонний паспорт.

Де діє Баварський квиток – Bayern Ticket?

Використовуючи Баварський квиток ви можете подорожувати містами Баварії і навіть відвідати австрійське прикордоння. Зокрема, ви можете доїхати з/до Мюнхена, Нюрнберга, Бамберга, Регенсбурга, Зальцбурга тощо. Карту маршрутів та населених пунктів до та з яких діє Баварський квиток дивіться за посиланням.

Як дізнатися розклад потягів?

Розклад можна переглянути на сайті DB. Окрім того, розклад можна переглянути безпосередньо в автоматі з продажу квитків. Для цього вам потрібно або набрати назву необхідного населеного пункту, або обрати його з переліку в лівій частині екрану.

Як дізнатися про інші регіональні залізничні квитки у Німеччині?

Вся інформація про регіональні пропозиції DB розміщені на офіційному сайті. Перейдіть за посиланням, аби переглянути всі варіанти. Там само ви знайдете відповіді на найрозповсюдженіші питання: до яких міст можна дістатися з тим чи іншим квитком, на які види транспорту та маршрути розповсюджується дія квитка тощо.

 

Читайте Також: Транспорт Копенгагена: різниця між Copenhagen Card, City Pass, Single ticket

Корисна інформація про лоукости: Ryanir, Wizzair та інші: що обов’язково потрібно знати про перельоти лоукостами

Comments are closed.