29 червня набуде чинності угода про безвіз із Антигуа і Барбудою

Самостійна подорож до Чорногорії. Частина 2: Міста і житло
13.05.2018
Десять ракурсів Тбілісі
05.07.2018

29 червня 2018 року набирає чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Антигуа і Барбуди про взаємне скасування візових вимог, вчинена 5 лютого 2018 року у м. Вашингтон. Про це йдеться на сторінці Департаменту консульської служби МЗС України у соціальній мережі Facebook.

English Harbour ~ Antigua

Prayitno / www.flickr.com

Відповідно до положень Угоди, громадяни України, які мають дійсні проїзні документи (дипломатичний паспорт, службовий паспорт, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи моряка, посвідчення особи на повернення в Україну), в’їжджають, перебувають, виїжджають та перетинають транзитом територію Антигуа і Барбуди без віз за умови, що тривалість їх перебування не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Громадяни України, які мають намір в’їхати на територію Антигуа і Барбуди на строк, що перевищує 90 днів, незалежно від мети поїздки, отримують візу в найближчому дипломатичному представництві або консульській установі Антигуа і Барбуди перед в’їздом на її територію.
Громадяни України повинні дотримуватись законодавства Антигуа і Барбуди протягом строку перебування на території цієї держави.

Comments are closed.